Браконьєри на гачку: рибпатрульні Держрибагентства ловлять порушників правил рибальства на водоймах України


Червень 18
15:06 2024

Громадяни, які намагаються незаконно порибалити, й надалі зазнають невдач, завдяки пильності та рішучим діям рибоохоронців Держрибагентства.

Так, за останній тиждень викрито низку зловмисників, яким загрожує не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність. Ось декілька найбільш резонансних епізодів з рибоохоронного фронту:

Полтавським рибоохоронцям спільно з поліцією на одному зі ставків у Миргородському районі вдалося задокументувати осіб, які волоком «нагребли» понад 180 раків у період заборони їх вилову. Сума збитків, нарахована за шкоду рибному господарству, склала близько 600 тис. грн.

Мали успіх у викритті резонансних порушень правил рибальства і рибпатрульні Миколаївської області. На Тилігульському та Бузькому лиманах їм вдалося виявити охочих до чужого, які сітками «нарибалили» близько 600 рибин – бичків, глоси та тарані на майже 1 млн грн збитків рибним ресурсам країни.

Ще понад 250 тис. грн збитків «наловив» 11 сітями інший горе-рибалка, якого волинські рибоохоронці упіймали «на гарячому» на Хрінницькому водосховищі.

Не дали розгулятися браконьєрству і рибпатрульні Хмельниччини, які спільно з водною поліцією очистили акваторію р. Дністер від незаконних сіток. Водні біоресурси, які знаходилися у заборонених знаряддях лову – лящі, рибці, окуні, судаки, соми, плітки, йоржі, а також червонокнижні вирезуби причорноморські, звільнено та повернуто у природне середовище існування, чим попереджено збитки рибному господарству України на 380 тис. грн.

Водночас Дніпропетровські рибоохоронці провели превентивні заходи, спрямовані на запобігання грубих порушень правил рибальства. Так, під час одного з рейдів інспектори виявили у прибережній зоні р. Самара 24 браконьєрські сітки загальною довжиною 1,7 км. Власників незаконних знарядь лову встановити, на жаль, не вдалося. За результатами роботи складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Нагадуємо, у Держрибагентстві функціонує всеукраїнська «гаряча лінія»: 0 (800) 50-52-50. Якщо ви помітили порушення рибоохоронного законодавства просимо невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь