Через ряд позитивних тестів на COVID-19 українці вимушені пропустити олімпійські змагання серед змішаних команд у фристайлі


Лютий 10
10:11 2022

Сьогодні, 10 лютого, на XXIV зимових Олімпійських іграх в Пекіні, заплановані змагання змішаних команд з фристайлу (акробатика), що дебютують в олімпійській програмі.

Саме з цією дисципліною пов’язували медальні сподівання вболівальники України і небезпідставно, адже протягом сезону наші спортсмени демонстрували стабільно високі результати на престижних міжнародних стартах.

Зокрема, на етапах Кубка світу, що передували Олімпійським іграм, у цьому виді програми українці двічі ставали бронзовими призерами.

На превеликий жаль, відразу три українських фристайлісти – Дмитро Котовський, Анастасія Новосад і Олександр Окіпнюк буквально напередодні старту отримали позитивні тести на коронавірус і відтак українська команда не має можливості виставити повноцінний склад з 3-х фристайлістів й вийти на старт командних змагань.

В рамках чинного протоколу Ігор в Пекіні олімпійська місія України провела консультації з медичною службою Оргкомітету Ігор-2022 та Міжнародного Олімпійського Комітету, службами підтримки атлетів та службою здоров’я селища, яка безпосередньо підпорядковуються медичній службі Китайської Народної Республіки, ковідслужбою, під час яких були обговорені можливі подальші кроки задля якнайшвидшого відновлення наших олімпійців.

Наразі спортсмени ізольовані і їм надана належна медична допомога.

Нагадаємо, що перший випадок корнавірусу в Олімпійській збірній Україні на XXIV зимових Олімпійських іграх в Пекіні, був зафіксований у старшого тренера чоловічої команди з біатлону Юрая Санітри, одразу по прильоту до столиці Ігор-2022 27 січня. Ще до вильоту команди до Пекіна позитивний тест був зданий лікарем збірної з біатлону Богданом Братковим.

З високою температурою та ознаками застуди в рамках існуючого ковід-протоколу, Санітра був доставлений до ізоляційного госпіталю, де й перебуває досі.

Не дивлячись на позитивну динаміку, здані тести, ще не дозволяють тренеру повернутися до розташування команди.

Пізніше до Юрая Санітри приєдналися тренер жіночої команди з біатлону Ігор Ященко, сервісмен Іван Білосюк, спортсменки Олена Білосюк й Дар’я Блашко.

Олімпійська місія на постійному зв’язку з усіма, хто перебуває на ізоляції та з відповідними службами.

За інформацією НОК України 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Запорізькі поліцейські повідомили екс керівнику комунального підприємства та його спільнику про...

Прочитайте повну статтю

Безбар’єрність — це увага до потреб кожної людини

Прочитайте повну статтю

Перший паспорт у 18 років: у Сваляві документували юнака з числа ромської національної меншини

Прочитайте повну статтю

На Харківщині обговорили питання протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Прочитайте повну статтю

ДБР розслідує факти можливих порушень прав громадян у Миколаївському ОТЦК та СП

Прочитайте повну статтю

Понад 1 млн грн переплати за продукти для військових: ДБР повідомило про підозру посадовцю війс...

Прочитайте повну статтю

10 років «Прозорро.Продажі»: партнерство, що працює на користь держави

Прочитайте повну статтю

10 років Прозорро.Продажі: від «пілоту» для продажу банківських активів до екосистеми довіри на...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь