Черкащина: працівникам котельні – про вимоги безпеки праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском


Травень 16
18:01 2024

Фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели превентивний захід на одному з об’єктів енергетичної інфраструктури у Черкасах.

Інспектори під час робочої зустрічі приділили увагу питанням проведення протиаварійних тренувань з персоналом котельні та проведенню технічних оглядів обладнання, що працює під тиском. Посадовці оглянули котельне устаткування, надали на робочих місцях працівникам технічні консультації з питань роботи арматури контрольно-вимірювальних приладів, запобіжних клапанів, сигналізації і захисту живильних пристроїв.

Особливу увагу приділили необхідності посиленого контролю за роботою засобів автоматики, блокування та сигналізації котельного устаткування.

Детальніше зупинилися на питаннях забезпечення періодичних перевірок знань працівників з охорони праці, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту.

Рекомендації з питань безпеки праці – на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

The post Черкащина: працівникам котельні – про вимоги безпеки праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском first appeared on Державна служба України з питань праці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь