Дайджест новин про індустріальні парки України за травень


Червень 11
12:09 2024

У черговому місячному дайджесті, як завжди, коротко про найцікавіше, що відбулося у сфері розвитку індустріальних парків розповідає  заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

 Конкуренція за промислові інвестиції загострюється.  Керівники громад, які зареєстрували індустріальні парки (далі ІП), але не можуть запропонувати вже підведені інженерні мережі та дороги  приречені на довге очікування.

▪️Уряд включив індустріальний парк «Тячів» до державного Реєстру індустріальних (промислових) парків. Ініціатор створення ІП - мерія міста Тячів Закарпатської області. Парк розташований на території 61,47 га, поруч з якою проходить залізниця на Румунію, є газопровід середнього тиску та підстанція.

▪️Уряд включив індустріальний парк «Р-33» до державного Реєстру. Ініціатор створення парку - Куяльницька сільська рада Одеської області. Громада вже запровадила нульову ставку податку на землю для підприємств, які стануть резидентами парку. ІП розташований на території 10 га, на якій розташовані три свердловини з куяльницькою водою. До ділянки підведена електроенергія потужністю 4,73 МВт.

▪️Уряд прийняв постанову щодо порядку приймання заявок та критерії відбору індустріальних парків для державної підтримки на розвиток їхньої інфраструктури. На цю мету в держбюджеті 2024 року передбачено 1 млрд. грн. За кілька тижнів розпочнеться прийом заявок.

▪️Міністерство економіки України презентувало каталог індустріальних парків. Мета каталогу - допомогти підприємствам знайти партнерів або місце з облаштованою інфраструктурою, де можна розмістити свої виробничі потужності.

▪️У Кропивницькому відбулась виїзна нарада Комітету з питань економічного розвитку щодо питань індустріальних парків. Кіровоградська військова обласна держадміністрація повідомила про підготовку до реєстрації трьох ІП, за кожним з яких стоять потужні інвестори.

На розгляді в Уряді перебувають заявки на створення майже трьох десятків нових індустріальних парків, а з початку року їх вже зареєстровано більше, ніж за весь минулий рік.

Детальніше  – на сайті Комітету: https://komprompol.rada.gov.ua/news/main_news/75629.html

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь