Де є любов, там є життя
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20220510_164539_1652190339.jpeg)
Днями у Могилів-Подільському народилась нова сім’я прикордонників. Вікторія – молодший лейтенант, її обранець – Тарас, повернувшись з початком війни з-за кордону, мобілізувався до лав ДПСУ. Пара разом вже декілька років. Обмінявшись обручками, вони пообіцяли одне одному бути вірними та стати опорою й підтримкою.
«Ми кохаємо одне одного понад усе, тому ще минулого року вирішили, що цьогоріч восени справимо весілля. Але війна внесла свої корективи і ще сильніше загартувала наші почуття», – зазначає Тарас.
І хоч не про таке весілля вони мріяли, у них ще все попереду – і святкування, і довге спільне життя у міцній сім’ї та мирній Україні. А поки замість «медового» місяця, у закоханих був лише один «медовий» день. Решта приємних моментів, переконані молодята, – після перемоги.
Вітаємо молодят!
Все буде Україна!