Сенсація

«Децентралізація. Сервіс. ЦНАП»: розвиток мережі точок доступу до послуг та забезпечення функціонування ЦНАП - підсумки форуму


Грудень 21
09:09 2021

16 грудня відбувся Форум «Децентралізація. Сервіс. ЦНАП».

Людмила Рабчинська, заступниця міністра цифрової трансформації України, зазначила, що основною точкою доступу до державних послуг для українців є ЦНАП. Лише за перше півріччя цього року громадяни отримали через ЦНАП понад 10 млн послуг.

Богдан Футерко, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, зауважив:

«Міністерство цифрової трансформації України акцентує увагу не тільки на створенні розгалуженої мережі центрів надання адмінпослуг, а й на підвищенні доступності та безбар’єрності для людей з інвалідністю. В нашій області вже функціонує 50 ЦНАПів, в тому числі ЦНАП нової формації «Дія.Центр» у селі Устеріки Білоберької територіальної громади. Адміністратори ЦНАП – професіонали своєї справи, люди, яким під силу творити зміни».

Захід був спрямований перш за все на презентацію практичних аспектів роботи Центрів та обмін досвідом, а також на висвітлення проблемних питань розвитку системи надання адміністративних послуг, державної та міжнародної підтримки створення та забезпечення функціонування ЦНАП, розвитку мережі та підвищення рівня інклюзивності Центрів. Під час панельних дискусій, за участі експертів проєкту PROSTO «Підтримка доступності до послуг в Україні» були визначені наступні питання, які потребують вирішення на національному рівні:

«Фактично, всі обговорені питання, що заважають місцевому самоврядуванню надавати послуги, пов’язані із забезпеченням якісної взаємодії між ОМС (ЦНАП) та суб’єктами надання послуг центрального рівня.  Ми працюємо над тим, щоб про ці проблеми почули та опрацювали суб’єкти прийняття рішень. Як показує практика, найкращим рішенням є делегування відповідних повноважень з надання послуг на місцевий рівень, тоді їх інтеграція у ЦНАП сягає 100%. Дякуємо всім учасникам та організаторам заходу за їх повсякденну працю і вражаючі досягнення, про які ми сьогодні почули», - зазначив Василь Сегін, полісі координатор проєкту PROSTO.

Фото з сайту Івано-Франківської ОДА

Форум відбувся з ініціативи Івано-Франківської ОДА у партнерстві з Коломийською міською радою, а також за підтримки Міністерства цифрової трансформації та шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності до послуг в Україні».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Бокс як шлях до відновлення: ветерани МВС взяли участь у змаганнях з боксу

Прочитайте повну статтю

300 тисяч голосів за волю. Українці обрали марку до 35-річчя Незалежності

Прочитайте повну статтю

Нові митні правила ЄС: Укрпошта серед перших у світі адаптувала сервіси для експортерів

Прочитайте повну статтю

У Британії говорили про незалежність адвокатури та англійське право

Прочитайте повну статтю

ВРП звільнила суддю Донецького окружного адміністративного суду, яку за результатами кваліфікац...

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 52 від 25 червня 2...

Прочитайте повну статтю

На Кіровоградщині перед судом постануть п’ятеро учасниць шахрайської схеми, жертвами якої стали...

Прочитайте повну статтю

Спільними зусиллями формуємо безбар’єрне середовище для ветеранів та їх сімей

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь