На Кіровоградщині перед судом постануть п’ятеро учасниць шахрайської схеми, жертвами якої стали сім’ї полеглих і зниклих безвісті воїнів ЗСУ, - Нацполіція
Зловмисниці знаходили в інтернеті оголошення про розшук полонених або зниклих безвісті військових і зв'язувалися з їхніми рідними. Видаючи себе за представниць державних відомств або фінансових підрозділів військових частин, аферистки обіцяли допомогу в оформленні грошових компенсацій. Під цим приводом вони виманювали у потерпілих гроші, які ті перераховували на підконтрольні шахрайкам рахунки.
Під час досудового розслідування кіберполіцейські зібрали достатньо доказів аби слідчі повідомили про підозру ще одній спільниці чотирьох учасниць угруповання.
В рамках слідчих дій та оперативних заходів поліцейські провели масштабну роботу та загалом довели, що загальна сума збитків сягнула 1,7 млн гривень.
Правоохоронці направили обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження до суду за ч. ч. 2, 5 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років провести за ґратами з конфіскацією майна.
Департамент кіберполіції
Національної поліції України