Депутату сільради на Харківщині повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору
![](https://www.gp.gov.ua/storage/uploads/1ff22439-bbdd-4055-8848-728f852a383e/whatsapp-image-2022-05-08-at-110607.jpeg)
Травень 08
12:36
2022
2022-05-08
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури депутату Вільхівської сільської ради Харківського району повідомлено про підозру за фактом пособництва державі-агресору (ч. 2 ст. 111-2 КК України).За даними слідства, діючий депутат та секретар сільради у тимчасово окупованому російськими військовими с. Кутузівка активно співпрацювала з агресором. Використовуючи свою посаду, вона надала доступ військовим РФ до житлових приміщень будівлі управління державного підприємства, забезпечувала окупантів житлом, яке належить місцевим мешканцям.Також підозрювана доводила до населення вказівки від представників країни-агресора, зокрема щодо обов’язкового носіння білих пов’язок.7 травня 2022 року депутата затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу.Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Харківській області.