Держаудитслужба проводить аудит діяльності АРМА


Травень 16
12:03 2024

Державна аудиторська служба України проводить аудит бюджетних програм Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Під час аудиту, окрім питань щодо законності та ефективності управління бюджетними коштами, також проводиться аналіз повноти виконання функцій Національним агентством щодо організації здійснення заходів, пов’язаних з проведенням оцінки, веденням обліку та управлінням активами.

Попри те що перевірка триває, Держаудитслужба вже зафіксувала окремі недоліки в діяльності АРМА. 

Зокрема, аудит встановив, що стосовно значної кількості переданих в управління агентству активів, не ухвалено відповідних рішень про їх подальшу передачу (в управління або для реалізації).

При цьому окремі управителі, навіть отримавши активи від АРМА не можуть ними належно розпоряджатися через незавершений повністю процес передачі, аварійний стан деяких будівель тощо.

Окремі активи нетривалого зберігання (збіжжя, парфуми, косметика, алкогольна продукція тощо) були передані на реалізацію товарним біржам, але втратили термін придатності (що суттєво вплинуло на вартість) через несвоєчасний продаж на аукціонах.

Зафіксовано випадки, коли через самовільне використання сторонніми особами майна, переданого їм в управління, та невжиття з боку АРМА заходів для його повернення, це майно було втрачено, а також накопичився розмір кредиторської заборгованості за розрахунками з надавачами комунальних послуг.

Заходи державного фінансового контролю діяльності АРМА тривають.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь