Сенсація

Держгеонадра та Прозорро.Продажі продовжили співпрацю ще на два роки


Березень 09
15:16 2023

Відповідний договір про співробітництво підписали керівники установ

Голова Держгеонадр Роман Опімах зустрівся з директором держпідприємства «Прозорро.Продажі» Сергієм Бутом. Під час робочої наради обговорили результати чотирирічної взаємодії щодо проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, а також питання подальшої співпраці. За результатами зустрічі було підписано договір про співробітництво між Державною службою геології та надр України та ДП «Прозорро.Продажі» строком на два роки.

«Тісна співпраця з представниками електронної системи публічних закупівель Прозорро.Продажі впродовж багатьох років дає позитивні результати. За підсумками проведення е-аукціонів надано 352 спеціальних дозволи на користування надрами, до держбюджету спрямовано понад 3,8 мільярда гривень. Відкриті електронні торги гарантують чесний та об’єктивний результат конкурентних змагань, а Держгеонадра мають змогу надати дозвіл за ринковою ціною», – зауважив Роман Опімах.

У 2022 році Служба оголосила торги з продажу 97 спеціальних дозволів на користування надрами, переможців визначено із 74 (76%), переважно на перших торгах. Додатково проведені аукціони ще з 17 лотів, що були розпочаті попереднього року. Загалом продано спеціальні дозволи на користування надрами на рекордну суму – 1,58 млрд грн, середня ціна продажу зросла в 9 разів. Торги проходили на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу, учасники аукціонів скористалися 27 торговими майданчиками. Найпопулярнішою корисною копалиною став бурштин, тоді як нафтогазові спецдозволи традиційно було продано за найвищу ціну.

Нагадаємо, Державна служба геології та надр України оголосила проведення перших аукціонів у 2023 році, на які запропонувала 12 ділянок надр із покладами піску кварцового, пісковику, сировини піщано-гравійної, торфу, солі кам’яної (галіту), сапропелю, бурштину, вод підземних мінеральних. Загальна стартова вартість лотів становить 13 785 356 гривень. Торги заплановані на 15 березня 2023 року та проходитимуть на платформі Прозорро.Продажі.

Довідково

Статистика проведення електронних торгів Держгеонадрами – https://www.geo.gov.ua/geo/statistika-elektronnix-torgiv

Прозорро.Продажі – державне підприємство, що знаходиться у державній власності, належить та управляється Міністерством економіки. ДП «Прозорро.Продажі» адмініструє державну електронну торгову систему, в якій проходять онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду майна.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!

Прочитайте повну статтю

Представники ДПС та Торгово-промислової палати України розглянули актуальні питання оподаткуван...

Прочитайте повну статтю

Страхування – це захист від фінансових ризиків та інвестиція у фінансову безпеку

Прочитайте повну статтю

Продовжено набір кандидатів на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

Прочитайте повну статтю

ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ

Прочитайте повну статтю

Катерина Павліченко взяла участь у презентації проєкту КМЄС з підтримки органів сектору цивільн...

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп’ятий розповів, які зміни очікуються в роботі сервісних центрів МВС

Прочитайте повну статтю

З 1 серпня Укрзалізниця додає жіночі купе на рейсах далекого сполучення

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь