Держрибагентство налагоджує партнерські відносини для підвищення енергоефективності


Жовтень 28
21:23 2022

На виконання рішення Уряду щодо впровадження системи енергетичного менеджменту Держрибагентство продовжує активну діяльність для підвищення рівня енергоефективності своєї інфраструктури.

Зокрема, з метою скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів, налагоджується партнерство у запровадженні механізмів енергосервісу.

Так 26 жовтня 2022 року Держрибагентством та ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній» підписано «Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності».

Домовлено об’єднати та координувати свої зусилля для оптимізації енергоефективних заходів та підвищення енергоефективності розгалуженої інфраструктури Агентства через впровадження енергосервісних договорів. Це дозволить зменшити споживання електроенергії і відповідно комунальних послуг у будівлях, при виробничих процесах насосних станцій, не збільшуючи бюджетні видатки на енергомодернізацію та зменшуючи сплати за енергоносії.

Згідно Меморандуму  ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній» надаватиме:

- консультації у  проведенні енергообстежень будівель, насосних станцій та/або енергетичну сертифікацію будівель Держрибагентства  для оцінки потенціалу їх енергоефективності;

-  оцінку економічної доцільності впровадження енергозберігаючих заходів на обстежених об’єктах;

- експертну та іншу необхідну допомогу щодо застосування законодавства у сфері енергосервісу, затвердженні базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів; - консультації в підготовці та реалізації енергосервісних договорів, моніторингу енергоспоживання, тощо.

«З огляду на значну кількість застарівшої забудови, в якій розміщені приміщення та інші інфраструктурні об’єкти Держрибагентства, така співпраця відкриває значні можливості для покращення рівня енергозбереження, економії бюджетних коштів та зменшення рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів, про що у наших сьогоднішніх умовах належить дбати кожному», зазначив т.в.о. Голови Держрибагентства Ігор Клименок.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю

Командувач НГУ відвідав підрозділи на передовій та заслухав доповіді щодо оперативної обстановк...

Прочитайте повну статтю

Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС

Прочитайте повну статтю

«Спортивні Амбасадори 3.0»: підсумки програми та нові можливості для розвитку адаптивного спорт...

Прочитайте повну статтю

Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель роботи

Прочитайте повну статтю

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

Прочитайте повну статтю

КСУ: безальтернативне тримання під вартою порушує рівність і гідність військових

Прочитайте повну статтю

У Києві завершилось засідання Ради суддів України

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь