Держзрада та колабораційна діяльність - голові райсуду на Луганщині повідомлено про підозру


Квітень 28
16:37 2022

За процесуального керівництва прокурорів Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора та Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру голові одного з районних судів Луганської області у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства підозрювана, будучи головою районного суду Луганської області, умисно вступила у злочинну змову з представниками так званої «ЛНР» окупаційної адміністрації РФ. Вона погодилась на пропозицію «здійснювати правосуддя» від імені країни-агресора та зайняла посаду судді в незаконно створених судових органах. Також агітувала суддів та працівників підпорядкованого суду, які залишились на тимчасово окупованій території, визнати окупаційну владу та закликала підлеглих здійснювати правосуддя іменем «квазіреспубліки».

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську, за оперативного супроводу Головного управління з протидії системним загрозам управлінню державою Департаменту захисту національної державності СБУ, Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь