ДСНС України отримала 69 автомобілів від партнерів з Великої Британії, США, Японії та Естонії


Червень 14
21:15 2024

Сьогодні, 14 червня, у столиці відбулася передача техніки підрозділам ДСНС України від партнерів з британського фонду Fire Aid. Також на заході  були представлені автівки надані Урядами США, Японії та Естонії, частина з яких закуплена з бюджету України.

Йдеться про 69 автомобілів, серед яких:

Церемонію урочисто відкрив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, який подякував партнерам за технічну підтримку підрозділів системи МВС. Глава відомства зазначив, що ворог щодобово атакує мирні міста нашої країни і для того, аби оперативно реагувати на усі виклики необхідна сучасна техніка, зокрема для рятувальників.

«Кожного дня наша країна бореться з наслідками ворожих ударів по інфраструктурі нашої держави. Також під атакою ворога й підрозділи ДСНС, які рятують людей та на жаль зазнають втрат. За час повномасштабної війни ворог захопив близько 655 об’єктів ДСНС України на тимчасово окупованих територіях, 27 наших підрозділів знищено вщент, 363 – частково розбиті. Проте найцінніше, що знищує ворог – це життя. На жаль, за час війни, вже загинув 91 рятувальник, ще 356 працівників ДСНС – травмовано», – заявив очільник МВС України Ігор Клименко.

Своєю чергою Голова Фонду Fire Aid and International Development Дейв О’ніл заявив, що Велика Британія не втомлюється допомагати Україні та постійно працює над  наданням нової допомоги:

«Ми не аби як пишаємось, що в такий складний для вас момент ми можемо надати руку допомоги вашим рятувальникам. Британські вогнеборці поруч та будуть надавати всеосяжну підтримку та допомогу побратимам з України. І ці передані автівки демонструють нашу прихильність».

Координаторка Fire Aid в Україні Оксана Романуха зазначила, що це вже сьомий пакет допомоги від фонду. Наразі партнери напрацьовують шляхи збільшення підтримки України, аби надати підрозділам ДСНС ще більше необхідного обладнання:

«Ми сподіваємося що сьомий конвой гуманітарної допомоги – це лише проміжна цифра. Ми щодня думаємо над тим аби збільшити її і наше найбільше бажання – аби війна закінчилася і ми змогли перейти до іншої співпраці».

Ігор Клименко наголосив, що уся надана техніка сьогодні ж відправиться до 14 областей України, де виконуватиме найважливіше завдання – рятувати.

«Сьогодні ми отримали вкрай важливе технічне підсилення для підрозділів ДСНС України. Дякую нашим партнерам за постійну допомогу та підтримку. Переконаний, що надана техніка значно підсилить роботу підрозділів ДСНС та найголовніше – врятує не одне людське життя», – зазначив т.в.о. Голови ДСНС України Андрій Даник.

По завершенню заходу Міністр внутрішніх справ України особисто ознайомився із переданою технікою та обговорив з рятувальниками їх нагальні потреби.

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь