Герой-прикордонник відкрив матч фіналу Кубку України
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20240516_193011_1715877011.jpg)
Цей фінал став першим з початку повномасштабної війни і був присвячений вдячності нашим Силам безпеки і оборони України. Особлива подія відбулася на початку матчу – право першого удару по м’ячу було надане герою-прикордоннику полковнику Станіславу Кероду. Цей український герой з 2014 року боронить нашу землю від загарбників. Він пройшов чимало боїв, в тому числі в оточеному Маріуполі, пройшов жахи російського полону і продовжує служити на благо України. Полковник Керод також звернувся до глядачів та взяв участь у нагородженні фіналістів.
І учасники матчу, і організатори, і глядачі висловлювали вдячність нашим захисникам за можливість грати у футбол в цей складний період та сподівання на швидке наближення тих часів, коли основна увага буде прикута до боротьби на спортивних майданчиках, а не на полі бою.