Голова ДСНС: українські рятувальники показали в Туреччині рівень підготовки, який вразив надзвичайників з ЄС


Березень 27
18:29 2023

“Європейці, які працювали з рятувальниками ДСНС у Туреччині (а це Нідерланди, Франція, Польща тощо) подивившись на рівень української команди, на рівень обладнання, професіоналізму, підходи, з якими вона працювала, і той досвід, отриманий за період війни, були  вражені”, - зазначив Сергій Крук. 

Від нас у Туреччині побувало 87 осіб. Відправляли ми їх у два етапи: на 2 літаках та за допомогою шістнадцяти спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів. Серед цих груп були спеціалісти з Міжрегіонального центру швидкого реагування, які навчені на пошук та рятування людей, а також Мобільного рятувального центру швидкого реагування, котрі спеціалізуються на розбиранні завалів. Про це в інтерв’ю Суспільному розповів Голова ДСНС України Сергій Крук.

Голова Служби додав, що рішення про залучення фахівців з України приймалося Урядом, Президентом держави і це було слушне рішення: «Ми показали надзвичайно високий рівень професіоналізму. У найкоротший період, буквально на другий день після лиха, що сталося, ми почали працювати, деблокувавши загалом 59 тіл. Ми одна із країн, яка врятувала жінку після багатьох діб перебування під завалами». 

ДСНС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь