Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунального господарства Андрій Герус: незважаючи на небезпеку та загрозу обстрілів, енергетики та комунальники в прифронтових містах не зупиняють роботу


Квітень 27
10:53 2022

«Після звільнених від окупантів містах та селах енергетики та комунальні підприємства відновлюють роботу, в прифронтових - працюють, як тільки з’являється можливість», - повідомив Голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в ефірі телеканалу «Київ».

За минулу добу, за даними Міністерства енергетики, відновлено електропостачання понад 84 тис споживачів, залишаються знеструмленими близько 868 населених пунктів, загалом близько 702 тис споживачів. Без газопостачання залишаються понад 228 тис абонентів. Найбільш складна ситуація із електропостачанням та газопостачанням спостерігається в Запорізькій, Київській, Чернігівській, Миколаївській, Харківській, Донецькій та Луганських областях.

Об’єкти енергетичної інфраструктури, за словами Андрія Геруса, постійно перебувають під загрозою ракетних та артилерійських обстрілів з боку російських військ. Щодня українські енергетики, незважаючи на небезпеку, намагаються відновити подачу газу, води та електроенергії. Комунальні служби виконують роботи з упорядкування міських територій, допомагають обстежувати пошкоджені будинки, прибирають уламки та сміття після російських обстрілів.

«Наприклад, в Київській області - Буча, Ірпінь, Макарівський район - енергетики зараз досить швидко відновлюють електромережі та газопостачання. В Харкові, попри обстріли російських окупантів, робота не зупиняється. Завдяки комунальній службі, місто, яке зараз є прифронтовим, знаходиться в досить непоганому стані. Звичайно, найскладніша ситуація в Донецькій та Луганській областях, але як тільки з’являється можливість – іде робота над забезпеченням жителів газом, світлом та водою», - прокоментував Андрій Герус.

Важливо розуміти, що для відновлення енергетичної інфраструктури, для заробітних плат електрикам, газовикам і працівникам комунальних служб потрібні кошти. Ці кошти – це безпосередні оплати за житлово-комунальні послуги, тому тих українців, які мають можливість, закликаємо оплачувати всю суму або хоча б частково, це важливо для стабільної роботи галузі.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Відбулася онлайн зустріч з французькою Асоціаціжю фахівців з водопостачання та водовідведення

Прочитайте повну статтю

Укрзалізниця призначає додатковий регіональний поїзд Одеса – Кароліно-Бугаз із 28 червня

Прочитайте повну статтю

До Дня Конституції України запускаємо ретроподорож на справжньому паровозі!

Прочитайте повну статтю

Для військових Національної гвардії підготували третій правовий посібник

Прочитайте повну статтю

АРМА продовжить відбір управителя активів IDS Ukraine через новий конкурс

Прочитайте повну статтю

Сергій Нагорняк: Кошти, залучені під час конференції у Гданську, будуть витрачені на відновленн...

Прочитайте повну статтю

Руслан Стефанчук обговорив із ОБСЄ безпекову ситуацію в Україні та притягнення росії до відпові...

Прочитайте повну статтю

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь