Комітет з питань цифрової трансформації підтримав Національну програму інформатизації на 2022-2024 роки


Травень 10
16:27 2022

Сьогодні, 10 травня, відбулось засідання Комітету з питань цифрової трансформації (далі – Комітет). Під час засідання народними депутатами було розглянуто ряд законопроектів та ухвалено відповідні рішення.

Так, народні депутати розглянули проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки, поданий Кабінетом Міністрів України.

Результатом реалізації Постанови стане затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки (далі – НПІ) та забезпечення реалізації завдань (проектів) інформатизації в органах державної влади, спрямованих на цифровий розвиток, розвиток електронного урядування, інформаційного суспільства, цифрових інновацій та технологій. Зі свого боку, це підвищить відкритість, прозорість та ефективність їх діяльності, сприятиме розбудові в Україні ефективної системи електронного урядування, впровадженню процесів автоматизації ведення загальнодержавних реєстрів, спрощенню механізму доступу громадян до отримання послуг і виконанню завдань Уряду.

Завдання НПІ складаються з розділів, які відповідають основним напрямам створення інформаційного суспільства в Україні та її інтеграції до світового інформаційного простору.

Заслухавши інформацію членів Комітету і всебічно обговоривши питання, члени Комітету висловили зауваження до проекту Постанови та додатку до нього, які необхідно врахувати при прийнятті. Також народні депутати взяли до уваги пропозиції Міністерства аграрної політики та продовольства України в частині доповнення переліку Завдань НПІ на 2022-2024 роки.

Тому Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти проект Постанови за основу і в цілому в редакції запропонованій Комітетом.

Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування врахувати висловлені зауваження під час підготовки та розгляду законопроекту № 6477 про Національний реєстр викидів та перенесення.

Реалізація закону матиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави, розвиток регіонів, громадське здоров’я та довкілля.

Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування врахувати висловлені зауваження під час підготовки до розгляду законопроекту № 5802 про внесення змін до Закону України «Про всеукраїнський референдум» щодо підписних електронних даних.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Прикордонники вшанували пам'ять свого побратима Олега Зіновійовича Бойка

Прочитайте повну статтю

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь