Сенсація

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Ради прийняти за основу законопроект щодо уточнення повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту та інших державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури


Лютий 12
18:12 2024

12 лютого 2024 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування. У засіданні, зокрема, взяли участь народні депутати-члени Комітету, працівники секретаріату Комітету, керівники та представники Мінагрополітики, МВС, Держводагентства, ДАЗВ, ДСНС, Держспецзв’язку, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Кабінету Міністрів України, підприємств та громадських організацій.

За результатами розгляду законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо уточнення повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту та інших державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури (реєстр. №10409 від 15.01.2024), внесеного народним депутатом України Бондаренком О.В. та іншими народними депутатами, Комітет вирішив рекомендувати Верховній Ради прийняти його за основу з урахуванням пропозиції Комітету щодо врахування зауважень МВС в частині доповнення законопроекту новою нормою відповідно до частини 1 статті 116 Регламенту Верховної Ради України.

За результатами розгляду законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для відновлення Каховського водосховища (реєстр. №10135-д від 29.01.2024), внесеного народним депутатом України Гайду О.В. та іншими народними депутатами, Комітет вирішив рекомендувати Комітету з питань аграрної та земельної політики внести пропозицію до Верховної Ради України прийняти його за основу.

Комітетом прийнято рішення перенести розгляд проекту Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування (реєстр. №10433 від 25.01.2024), внесеного народним депутатом України Гайду О.В. та іншими народними депутатами, на одне із наступних засідань Комітету.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Стрілець Р.О. представив на розгляд Комітету презентацію Стратегії розвитку територій у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення на 2024-2032 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України №49-р від 23 січня 2024 року. Інформацію взято до відома.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь