Комітет з прав людини рекомендує прийняти за основу законопроект щодо особливостей набуття та втрати громадянства України окремими категоріями осіб


Травень 11
14:27 2022

Члени Комітету під час засідання 11 травня розглянули низку законопроектів. Так, народні депутати рекомендували Верховній Раді законопроект про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо особливостей набуття та втрати громадянства України окремими категоріями осіб, реєстр. №7339, включити до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

       Члени Комітету вирішили звернутися до Голови Верховної Ради України з пропозицією повернути суб'єктам права законодавчої ініціативи проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких положень Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", реєстр. №7165, без його включення до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та без розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради.

       У висновку, наданому головному комітету, рекомендовано проект Закону про відновлення житла, втраченого в результаті здійснення Російською Федерацією збройної агресії проти України, реєстр. №7134, за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

       Також під час засідання були розглянуті та підтримані пропозиції:

       Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим щодо проведення спільного круглого столу 18 травня 2022 року;

       Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів щодо проведення спільно із комітетами Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу; зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва 15 червня 2022 року.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

ДСНС України отримала 69 автомобілів від партнерів з Великої Британії, США, Японії та Естонії

Прочитайте повну статтю

Рибна галузь України: крокуємо до європейських стандартів

Прочитайте повну статтю

Вода як секрет успішного вирощування якісної картоплі

Прочитайте повну статтю

Поблизу Вовчанська прикордонники спалили ворожу «буханку»

Прочитайте повну статтю

АРМА працюватиме з поліцією Скандинавських країн щодо розшуку криптоактивів

Прочитайте повну статтю

Заява Мінфіну щодо рішення G7 про спрямування Україні близько $50 млрд через механізм додаткови...

Прочитайте повну статтю

Земельний банк: Уряд передав ФДМУ понад 104 тисячі га землі для старту проєкту

Прочитайте повну статтю

Наталія Мануїлова, сержант бригади "Азов":«Я мала вижити, щоб знов обійняти свою дитину»

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь