Литовські євродепутати відстоюватимуть проукраїнську позицію в новому складі ЄП, - Олена Кондратюк


Липень 09
12:03 2024

Новообрані депутати до Європарламенту від Литви займатимуть проукраїнську позицію і обстоюватимуть членство України в ЄС і НАТО.

Про це повідомила заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк за підсумками зустрічі зі своїм литовським колегою, віцеспікером Сеймасу Паулюсом Саударгасом у Вільнюсі. Нещодавно він був обраний депутатом Європарламенту.

У результаті виборів до Європейського парламенту, які відбулися у червні, Литва матиме 11 євродепутатів. 9 із них представляють партії чинного Сеймаса, який демонструє надпартійну підтримку України.

Під час зустрічі у Вільнюсі Олена Кондратюк і Паулюс Саурдагас обговорили стратегію дій литовської делегації у Європарламенті.

«Попросила литовських євродепутатів продовжувати проукраїнську і антипутінську політику в європейській інституції. Це дуже важливо для України, особливо зараз, коли ми офіційно розпочали переговори про вступ до Євросоюзу», - зазначила віцеспікерка Верховної Ради України у своєму дописі у Фейсбук за підсумками зустрічі.

У свою чергу віцеспікер литовського Сеймасу Паулюс Саурдагас запевнив, що «риторика і дії литовських євродепутатів залишаться незмінними: Ми переконані, що Україна має стати членом ЄС і НАТО і перемогти росію».

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк перебувала з офіційним візитом у Литві на запрошення спікерки литовського Сеймасу Вікторії Чміліте-Нільсен. Олена Кондратюк представила Україну на офіційних заходах із відзначення Дня державності Литви.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь