Ми маємо зробити все можливе, щоб кожна людина почувала себе безпечно в Україні, — Ігор Клименко


Березень 28
18:29 2023

На цьому сьогодні, 28 березня, наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час робочої зустрічі з керівництвом Дослідницького форуму представників поліції США на чолі з Генеральним директором Чаком Векслером. 

Американська організація була заснована майже півстоліття тому, сьогодні вона надає управлінські послуги, технічну допомогу та підвищення кваліфікації працівників керівної ланки у правоохоронній сфері.

Під час зустрічі сторони обговорили питання формування штурмових бригад «Гвардії наступу», а також створення безпекового середовища в Україні після війни.

На початку зустрічі Ігор Клименко висловив вдячність американській делегації: «Насамперед я хочу висловити вдячність американському народові за ту підтримку, яку ви надаєте в боротьбі з ворогом із першого дня війни». Також очільник МВС розповів про допомогу, яка нещодавно  надійшла від Фонду Говарда Баффета українським піротехнікам Херсонської області. Вони отримали два броньовані комплекси для механічного розмінування.

Під час заходу Міністр повідомив про формування восьми штурмових бригад «Гвардії наступу», які діятимуть у складі органів системи МВС, та розповів про необхідність додаткової допомоги для їх функціонування.

У контексті створення безпечного середовища після війни, очільник МВС наголосив на важливості налагодження системної роботи, аби кожен військовослужбовець та кожен громадянин почував себе в безпеці.

«Ми думаємо і про мирний час та потребуємо консультації в організації створення безпечного простору саме після перемоги. Маємо зробити все можливе, щоб люди себе почували безпечно в Україні: ті, хто повернулися з фронту, й ті, хто залишалися в тилових регіонах», — сказав Ігор Клименко.

Він зазначив, що на сьогодні МВС формує дорожню карту послідовних кроків. Вони насамперед спрямовані на забезпечення відчуття безпеки після війни. Також йдеться про формування антикризових програм для поліцейських, які взаємодіятимуть з учасниками бойових дій.

Зі свого боку, Чак Векслер запевнив, що американська організація планує і надалі надавати всю необхідну підтримку для Міністерства внутрішніх справ України та поглиблювати співпрацю в питаннях, які сторони обговорили під час зустрічі.

Департамент комунікації

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь