«Ми разом з вами – твій друг з Польщі» – діти з Польщі передали листівки українським захисникам
Листівки з таким підписом отримали працівники Департаменту боротьби з наркозлочинністю разом із гуманітарною допомогою, яка надійшла із Польщі. Діти з міста Лодзь, батьки яких з перших днів війни допомагають українцям гуманітарними вантажами, таким чином вирішили підтримати наших захисників, які боронять українську землю від агресії росії.
Конверт з дитячими листівками поліцейські знайшли серед ліків в одній із коробок із гуманітарною допомогою. Так малеча з Польщі вирішила підтримати наших воїнів. На аркушах паперу діти зобразили щирі та непідробні емоції у побажаннях миру в Україні та братерства польського та українського народів. Адже саме мешканці сусідньої Польщі з перших хвилин військової агресії відчинили двері українцям, які шукали прихисток від ворожих снарядів і по цей час щоденно допомагають нашим громадянам.
Окрім того, на кожній листівці діти залишили послання - напис «Ми разом з вами. Твій друг з Польщі».
Такий маленький подарунок несе справжній заряд позитивної енергії та величезну моральну підтримку для усіх захисників України.
Всі листівки будуть в найкоротший термін передані нашим захисникам у найгарячіші точки країни.
Щиро дякуємо нашим польським друзям за підтримку. Разом – переможемо!
Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_6.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_8.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_4.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_3.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_5.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_2.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2022/05/10/DBN_drug_1_7.jpeg)