Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет звернувся до освітянської родини під час воєнного стану в країні


Березень 01
13:38 2022

Хочу подякувати кожному освітянину, науковцю, студенту, учню!

У найскладніший для країни час завдяки згуртованості та патріотизму чинимо гідний спротив російським окупантам.

Заклади освіти стають штабами допомоги. Учасники освітнього процесу та науковці передають кошти для Збройних Сил України, пишуть листи та створюють відеозвернення до міжнародних ЗМІ.

Крім того, учні та студенти активно долучаються до атак проросійських каналів. Молодь сьогодні – це активні та безстрашні волонтери, донори крові, організатори штабів, захисники на лінії оборони території нашої держави.

Країна пишається Вами!

Тримаємо стрій!

Ми – сильні!

Ми – Україна!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю

Командувач НГУ відвідав підрозділи на передовій та заслухав доповіді щодо оперативної обстановк...

Прочитайте повну статтю

Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС

Прочитайте повну статтю

«Спортивні Амбасадори 3.0»: підсумки програми та нові можливості для розвитку адаптивного спорт...

Прочитайте повну статтю

Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель роботи

Прочитайте повну статтю

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

Прочитайте повну статтю

КСУ: безальтернативне тримання під вартою порушує рівність і гідність військових

Прочитайте повну статтю

У Києві завершилось засідання Ради суддів України

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь