Сенсація

Мінреінтеграції виплатило кошти ще 12 звільненим з полону Рф українцям


Грудень 22
15:13 2021

Бюджетні кошти у розмірі 1.2 млн  гривень перераховані на особові рахунки 12 громадян, що на засіданні 11 листопада 2021 року визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України. 

Мінреінтеграції продовжує роботу зі спрощення механізму надання допомоги громадянам, які постраждали від збройної агресії Російської федерації (незаконно засудженим, військовополоненим).

Нагадаємо, що 14 грудня Мінреінтеграції виплатило кошти ще 43 звільненим з полону Рф українцям.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Бокс як шлях до відновлення: ветерани МВС взяли участь у змаганнях з боксу

Прочитайте повну статтю

300 тисяч голосів за волю. Українці обрали марку до 35-річчя Незалежності

Прочитайте повну статтю

Нові митні правила ЄС: Укрпошта серед перших у світі адаптувала сервіси для експортерів

Прочитайте повну статтю

У Британії говорили про незалежність адвокатури та англійське право

Прочитайте повну статтю

ВРП звільнила суддю Донецького окружного адміністративного суду, яку за результатами кваліфікац...

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 52 від 25 червня 2...

Прочитайте повну статтю

На Кіровоградщині перед судом постануть п’ятеро учасниць шахрайської схеми, жертвами якої стали...

Прочитайте повну статтю

Спільними зусиллями формуємо безбар’єрне середовище для ветеранів та їх сімей

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь