Сенсація

«Мінветеранів розробляє потужний план дій з підтримки Захисників і Захисниць та ветеранського розвитку», – Юлія Лапутіна у Запоріжжі


Травень 25
12:03 2022

Міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна відвідала з робочим візитом Запорізьку область.

Там міністерка зустрілася з очільником Запорізької обласної військової адміністрації Олександром Старухом, який розповів про безпекову ситуацію та заходи з оборони регіону, який нині перебуває під постійним ударом російських окупаційних військ.

Серед іншого були обговорені питання соціальних гарантій для ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих Захисників і Захисниць.

«Запоріжжя – історичний центр України, місця козаччини, батьківщина наших Захисників і Захисниць – носіїв української громадянської ідентичності, – сказала Юлія Лапутіна. – Сьогодні багато українців захищають країну на фронті, і ми як держава, маємо їх підтримувати. Мінветеранів уже розробляє потужний план дій з ветеранського розвитку та підтримки Захисників і Захисниць, які повернуться з перемогою, продовжать відновлювати і розбудовувати свої громади, суспільство, Україну».

Міністерка нагадала, що серед сучасних інструментів підтримки ветеранів вже створено Український ветеранський фонд.

«Це – державна установа, яка фактично є інструментом реалізації різних векторів ветеранської політики, – зазначила Юлія Лапутіна. – Також ми маємо швидкі рішення для родин наших ветеранів, які зараз воюють на передовій. Зокрема, нами розроблена програма «швидких грошей» для підтримки невеликих ветеранських бізнесів, які були вимушені переїхати в інші міста через бойові дії та зараз відновлюються силами членів родин Захисників».

Очільник Запорізької ОВА розповів, що під час зустрічі було окреслено напрямки, за якими надалі відбуватиметься співпраця в інтересах ветеранської спільноти.

«Разом із пані міністеркою ми обговорили проблемні питання, які стосуються соціального захисту ветеранів, поточну ситуацію в регіоні й у країні в цілому, та реалізацію державної політики щодо наших Героїв, які сьогодні боронять Україну і які вже є ветеранами», – розповів Олександр Старух.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Держгеонадра оголосили восьмі аукціони в 2024 році

Прочитайте повну статтю

Представники Мінфіну та ДПС взяли участь у міжнародному навчально-практичному семінарі з питань...

Прочитайте повну статтю

Денис Малюська та Олександр Банчук взяли участь у пленарному засіданні Робочої групи ОЕСР

Прочитайте повну статтю

Андрій Гайченко: Посилюємо кіберзахист науково-дослідних центрів Міністерства юстиції України

Прочитайте повну статтю

Кабмін спростив процедуру перетину державного кордону аварійно-рятувальними формуваннями

Прочитайте повну статтю

Вербували підлітків для вчинення диверсій: Нацполіція спільно з СБУ викрила схему російських сп...

Прочитайте повну статтю

«Поради «Байкера»: автоматичний зовнішній дефібрилятор, де його знайти, якщо він терміново знад...

Прочитайте повну статтю

Шестеро поранених - поліція Донеччини документує наслідки нічної атаки на Селидове

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь