Мін’юст подав позов до ВАКС про застосування санкції до Усманова А.Б., Скоч А.В., Скоч В.М., Скоч В.А., Стрешинського В.Я.


Липень 11
18:17 2024

11 липня 2024 року Міністерством юстиції України подано до Вищого антикорупційного суду позов про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини 1 статті 4 Закону України «Про санкції» до Усманова Алішера Бурхановича, Скоч Андрія Володимировича, Скоч Володимира Миколайовича, Скоч Варвари Андріївни, Стрешинського Володимира Яновича.

Алішер Усманов – російський бізнесмен, олігарх, у рейтингу російських мільярдерів, складеному за 2023 рік, він посідає 8-ме місце із статками у розмірі 14,4 млрд доларів США. Усманову належить медіа ресурс «Коммерсант», який займає прокремлівську позицію та здійснює ідеологічну підтримку дій держави-агресора.

Також, Усманов А.Б. є засновником Групи «USM» та спільно зі Скочем А.В., Скочем В.М., Скоч В.А. та Стершинським В.Я., здійснюють вирішальний вплив на діяльність групи та дочірніх компаній, які здійснюють свою діяльність у стратегічних для економіки рф — в металургії та гірничодобувній галузі, телекомунікаційному секторі та сфері цифрових технологій, у тому числі «Металоінвест», «Мегафон».

Відповідачами, через Групу «USM» здійснюється значне сприяння рф у веденні агресивної війни, яке виражається у фінансуванні, шляхом сплати податків та зборів до державного бюджету держави-агресора, у матеріально-технічному забезпеченні, шляхом постачання телекомунікаційних послуг правоохоронним органам та військовим підрозділам збройних сил російської федерації, які приймають безпосередню участь у бойових діях на території України та інформаційному сприянні збройній агресії проти України шляхом розповсюдження наративів російської пропаганди.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Постраждали цивільні громадяни: поліція працює на місці ранкових ударів по Харківщині

Прочитайте повну статтю

Крокуючи на риболовлю – дотримуйтесь норм вилову водних біоресурсів

Прочитайте повну статтю

Знищення ворожих укриттів – нічна робота «Вампіра» на Сіверському напрямку

Прочитайте повну статтю

Мінфін, Мінекономіки та Мінінфраструктури напрацьовують підходи щодо формування єдиного пріорит...

Прочитайте повну статтю

За матеріалами ДБР суд вчергове арештував яхту Медведчука «ROYAL ROMANCE»

Прочитайте повну статтю

Дійшли тільки до Тиси. На Закарпатті затримали 9 чоловіків призовного віку, одному викликали «ш...

Прочитайте повну статтю

Сергій Марченко: Бюджетна підтримка від Японії сягає $6,3 млрд з лютого 2022 року, із яких майж...

Прочитайте повну статтю

Схвалено рекомендації для розбудови безбар’єрної фінансової системи

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь