Михайло Радуцький: Дитяча лікарня "Охматдит" буде відновлена у найкоротші терміни за сучасними стандартами


Липень 10
12:03 2024

«Продовжуємо ліквідовувати наслідки варварської атаки російських терористів на «Охматдит». Завершені аварійно-рятувальні роботи. На момент атаки в лікарні перебувало 627 маленьких пацієнтів. Завдяки тому, що медичний персонал дотримувався заходів безпеки та встиг спустити пацієнтів до сховища, вдалося запобігти масовим жертвам,» - зазначив Голова Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«У вцілілих будівлях Охматдиту залишилися на лікуванні 68 пацієнтів. 94 дитини були доставлені до лікарень Києва, з них восьмеро отримали поранення під час обстрілу. Батькам пацієнтів запропоновано, якщо не доцільно за медичними показниками, відправити дітей на безоплатне лікування за кордон. 

На момент терористичного удару по «Охматдиту» команда Президента мала масштабні плани розбудови закладу. Комітет проводив виїзне засідання, щоб вирішити наболілі питання функціювання лікарні, зокрема передбачили кошти на закупівлю медичного обладнання. Ми запустили новий корпус, який з різних причин не могли добудувати з далекого 2011 року. Тепер наш пріоритет – не лише відновлення пошкодженого, а й модернізація лікарні. На даний час триває комплексна оцінка ушкоджень та руйнувань. За результатами проведеної оцінки Уряд спрямує кошти на відбудову та оснащення закладу. Вчора за дорученням Президента Володимира Зеленського Кабмін виділив перші 100 млн грн.

Майже постійно перебуваю на місці. Вже є попередні домовленості із благодійниками, які беруть на себе зобов’язання відбудувати відділення лікарні, доставити потужні генератори, відновити знищене вуличне освітлення.

Хочу подякувати представникам бізнесу, міжнародним партнерам, благодійним організаціям, тисячам українців та жителів інших країн, які долучилися до допомоги. Впевнений, що разом нам вдасться відбудувати «Охматдит» якнайшвидше.», - додав Михайло Радуцький.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь