На Одещині прикордонники затримали дві групи порушників


Травень 15
18:14 2024

В одному випадку оперативники Держприкордонслужби встановили, що правопорушники, мешканці Харківської області, познайомилися безпосередньо під час «турне». Через знайомих вони вийшли на телеграм-канал ділків, які за кошти пропонували послуги з незаконного перетину кордону. Ціна з одного «клієнта» становила від 6 до 7 тисяч доларів з авансовим платежем у 1000 доларів США на криптогаманець. Згідно з домовленістю, зловмисники визначили усім чоловікам час зустрічі та точне місце, звідки вони на таксі вирушали до населеного пункту поблизу кордону. А вже далі, за розробленим маршрутом, мали йти пішки 2 км, аби незаконно перетнути держрубіж.

В іншому випадку чоловіки звернулися за допомогою до адміна телеграм-каналу. Останній обіцяв за 5 тис. доларів США з кожного надавати послуги з онлайн-навігації. Під час затримання, один з клієнтів вирішив раптово змінити маршрут та намагався вдатись до втечі. Однак, йому це не вдалося.

Стосовно всіх затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Щодо прихильника «швидкого» бігу, його притягнуто ще й до відповідальності за ст.185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України». Всі справи скеровано до суду.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь