На Сумщині гвардійці готують резерв національного спротиву


Травень 15
14:26 2022

Понад місяць деякі міста та села Сумщини провели під окупацією російських загарбників. Після звільнення область ні на день не зупиняє роботу над підвищенням свого бойового потенціалу та можливої повторної зустрічі з російськими військами.

Сумські гвардійці не лише самі готують фортифікаційні споруди та підвищують свій бойовий вишкіл, а й активно допомагають це робити представникам добровольчих формувань регіону.

«Наше добровольче формування – це люди різних професій та соціальних прошарків. І в мирний час ми займалися на розбудові своїх міст та сіл. Однак коли ворог не просто прийшов на нашу землю, а здійснював тут свідомі звірства протягом місяця, ми всі чітко вирішили – наступного разу ми будемо в готовності зустріти його та покарати за усі ті діяння, що він чинив на нашій Сумщині, – говорить представник добровольчого формування Артем. – Бійці Нацгвардії – справжні професіонали своєї справи, тож сьогодні від них ми отримали ті практичні навички, які за необхідності стануть нам в нагоді». 

Важлива роль в цьому процесі – інструкторів НГУ з бойової підготовки. Сьогодні наші бійці вчили базовим навичкам використання автоматичної зброї та поводження з нею тих, хто вирішив саме з нею в руках бути готовим дати «по зубах» окупантам.

«Починаючи від усіх так званих азів – будови зброї та заходів безпеки під час виконання бойових стрільб, до практичного їх виконання – правильного прицілювання, положення для виконання стрільби – всьому цьому ми вчили сьогодні бійців добровольчого формування. Вони чітко усвідомили для себе – будуть боронити свою земля зі зброєю в руках, відтак наше завдання – навчити поводитися з нею професійно», – розповідає інструктор з бойової підготовки Юрій. 

Сьогоднішній стан бойового вишколу гвардійців та добровольців – яскравий доказ того, що вся Сумщина свідомо згуртувалася навколо головної мети – не дати жодного шансу російським окупантам топтати рідну землю та посягати на її незалежність.

Національна гвардія України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь