На Вінниччині презентовано роботу сучасного фронт-офісу поліції та інформаційної підсистеми Custody Records


Березень 10
18:29 2023

У відділі поліції № 1 Гайсинського райуправління поліції відкрито сучасний фронт-офіс, основна ідея якого полягає у якісній комунікації з громадянами та сприяння в отриманні ними необхідних послуг у зручних умовах. Відвідувачі, які звертатимуться до відділу поліції, зможуть скористатися оновленим поліцейським сервісом.

Сьогодні заступник керівника поліції області Олег Кашперук, керівництво Гайсинського районного управління поліції й поліції міста Бершадь спільно з представниками місцевої влади перевірили готовність поліцейських до роботи в оновленому фронт-офісі та з автоматизованою системою фіксації дій Custody Records.

«Навіть в умовах війни ми продовжуємо реалізовувати надзвичайно важливий для поліції проєкт. Адже захист прав людини для нас є беззаперечною цінністю. Ця система, не лише дає можливість моніторити ситуацію із затриманими, вона кардинально змінює умови для роботи із громадянами та безпосередньо поліцейських. Громадяни можуть швидко та якісно отримати необхідну інформаційну допомогу завдяки технічному оснащенню фронт-офісу. Впровадження таких проєктів, підтверджує головний принцип роботи «Поліція для людей» , - сказав Олег Кашперук.

Знайомство з новаціями відбувалось на прикладі стандартної ситуації затримання та доставлення уявного правопорушника до відділу поліції.

Алгоритм дій на кожному з етапів детально пояснював та відповідав на запитання учасників презентації старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотримання прав людини у поліцейській діяльності Управління дотримання прав людини Національної поліції України Петро Ткачук.

Таким чином присутні оглянули приміщення для інтерв’ю із затриманим, його спілкування із захисником, проведення слідчих дій, а також окреме приміщення для перебування затриманих упродовж 24 годин. Усі вони обладнані системами відеонагляду з певними вимогами щодо роботи.

На завершення заступник начальника ГУНП Олег Кашперук подякував за підтримку у реалізації проєкту «Custody Records» усім, хто долучився до цієї ініціативи. Керівнику підрозділу побажав успіхів у подальшій роботі, яка сприятиме доступності та відкритості в отриманні громадянами якісних поліцейських послуг.

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Друзі: версія улюбленого серіалу від прикордонників

Прочитайте повну статтю

Галина Михайлюк: У реаліях воєнного часу створення безпечного середовища у закладах освіти є од...

Прочитайте повну статтю

«Ветерани – майбутнє» – у столиці України відбувся форум, присвячений розвитку спортивної реабі...

Прочитайте повну статтю

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на 543 млн грн

Прочитайте повну статтю

Оголошення про продаж рухомого майна

Прочитайте повну статтю

Парламентська делегація Молдови відвідала Україну на запрошення Комітету з питань інтеграції Ук...

Прочитайте повну статтю

Олена Шуляк: Україні потрібні спроможні, заможні та інклюзивні громади

Прочитайте повну статтю

МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь