На Волині ДБР викрило екслісничого, який незаконно вирубав ліс майже на 1,9 млн гривень
Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з Національною поліцією повідомили про підозру колишньому лісничому Сокиричівського лісництва Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України».
Слідство встановило, що посадовець організував незаконну вирубку 100 дерев на території лісництва, яке перебувало у його віданні. При цьому він знав, що необхідний для проведення таких робіт лісорубний квиток відсутній.
Через незаконні дії державі завдано збитків майже на 1,9 млн гривень.
У межах досудового розслідування арештовано незаконно заготовлену деревину загальним обсягом 32 кубічні метри.
Колишньому лісничому повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев та перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 365 КК України).
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Волинської обласної прокуратури.