На Харківщині прикордонники приземлили чергову партію ворожих дронів
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20240213_122523_17078199232.jpeg)
Лютий 13
15:08
2024
2024-02-13
В зоні активних бойових дій ворог все частіше використовує безпілотні літальні апарати як з метою розвідки, так і з метою ураження наших позицій, тому ефективна протидія ворожим БПЛА є на сьогоднішній день одним з пріоритетних завдань для бійців «Сталевого кордону».
Вміло побудована ешелонована система протидії ворожим безпілотникам за допомогою стаціонарних та окопних РЕБ, а також антидронових рушниць, забезпечує збереження техніки та життя бійців бригади.
Тільки протягом минулої доби на Харківщині прикордонники успішно приземлили та знешкодили чотири дрони-камікадзе.