НАЗК 2.0. Офіс доброчесності в 2022: формування культури доброчесності, запуск навчальної онлайн платформи та «Візія майбутнього»
Повномасштабне вторгнення рф суттєво загострило запит суспільства на доброчесність і справедливість, а також підвищило інтерес до отримання антикорупційних знань. Саме над цим упродовж минулого року працювала команада Офісу доброчесності НАЗК.
«Доброчесність допомагає знайти «компас», аби розуміти, як вчиняти та які законні альтернативи обрати. Це ще складніше, ніж просто покарати. Лише комплексна робота щодо забезпечення невідворотності покарання, системного запобігання і розбудови доброчесності дадуть справді потужний результат», — зазначив заступник керівника апарату НАЗК Олександр Стародубцев.
Він додав, що координацією напряму розбудови доброчесності в країні займається здебільшого саме НАЗК. Для впровадження системних рішень з антикорупції та доброчесності Агентство співпрацює з органами влади, бізнесом, міжнародними партнерами, експертами, іншими представниками громадянського суспільства.
«Ми разом з партнерами реалізували низку важливих просвітницьких антикорупційних ініціатив для школярів і студентів, освітян, публічних службовців і усіх громадян, яким цікава теми доброчесності та антикорупції. Бо саме нульова толерантність до корупції та необхідні знання допоможуть сформувати доброчесне суспільство з новими цінностями. Принципи доброчесності, прозорості та відкритості мають стати ключовими у розбудові нової України», – зазначила керівниця Офісу доброчесності НАЗК Вікторія Козаченко.
За її словами, спільно з Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE проведено всеукраїнську інформаційно-просвітницьку кампанію «Доброчесність перемагає!», яка охопила понад 12 млн громадян. Її мета – спонукати українців відмовитися від побутової корупції на користь законних альтернатив.
Які основні досягнення Офісу доброчесності?
Які ключові проекти реалізовано для школярів і освітян?
Які проекти будуть корисними для молоді та активних громадян?