Сенсація

Нове опитування в Дії: оберіть переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023


Жовтень 06
03:07 2023

Взяти участь в опитуванні можуть усі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок Дія, перейти в розділ Послуги, вибрати Опитування. Перш ніж обрати фаворита, можете ознайомитися з презентаційними відео фіналістів та віддати свій голос за одного з п’яти виконавців:

Другий етап онлайн-голосування стартує під час фіналу Нацвідбору 1 жовтня. Повторно проголосувати в Дії за одного з кандидатів або змінити свій вибір можна буде протягом 20 хвилин після того, як усі фіналісти виконають пісні в прямому ефірі. 

Переможцем фіналу стане виконавець, який сумарно отримає найбільшу кількість голосів від глядачів і журі. Саме він представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2023 в  Ніцці.

Подивитися ефір Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 можна 1 жовтня о 18:00 у Дія.TV, вибравши канал Суспільне Культура.

Нагадаємо, українці вже обрали в Дії членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. Найбільше голосів користувачі віддали за Ігоря Кондратюка, Jerry Heil та ALYONA ALYONA. Загалом в опитуванні взяли участь 631 172 користувачі. 

Опитування в Дії реалізовується Мінцифрою спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України і Суспільним Мовленням.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії