Огляд головних тем «Голосу України» від 12 листопада


Листопад 12
11:00 2021

Сьогодніу «Голосі України»:

Україна готується до будь-яких сценаріїв на своємукордоні

ООН та Євросоюз шукають механізми впливу набілоруський режим

Руслан Стефанчук: «Національному молитовному сніданкубути»

Визначать особливості застосування до порушниківзасобів примусу

Децентралізація — це те, що турбує кожну людину

Знакова постать медичного поступу. Портрет академікаВасиля Лазоришинця

Зроблено понад 20 мільйонів щеплень проти коронавірусу

США застерегли Росію від повторення помилки

Про енергетичну ефективність

Щодо державної реєстрації лікарських засобів підзобов’язання

Українаготується до будь-яких сценаріїв на своєму кордоні

Під головуванням Президента Володимира Зеленського таза участі Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука відбулося засідання Радинаціональної безпеки і оборони України, на якому було проаналізовано ситуаціюна державному кордоні з Білоруссю. Розгляду цього питання передувала нарада вМіністерстві оборони, в ході якої представники розвідувальних органівпоінформували про події на білорусько-польському кордоні. (читайте у «ГолосіУкраїни» на 1-2 стор. >>> article/353322).

ООНта Євросоюз шукають механізми впливу на білоруський режим

Учора пополудні питання міграційної кризи напольсько-білоруському кордоні стало предметом розгляду надзвичайного закритогозасідання Ради Безпеки ООН. Засідання було скликане на вимогу Франції, Естоніїта Ірландії, ініціатором виступила польська дипломатія. Утім, марно сподіватисяна консолідовану позицію членів Радбезу, оскільки одним із його постійнихчленів є «патрон білоруського режиму» — Росія. (читайте у «Голосі України» на 1,7 стор. >>> article/353326).

РусланСтефанчук: «Національному молитовному сніданку бути»

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчукобговорив організаційні питання щодо проведення X Національного молитовногосніданку в Україні зі співголовою оргкомітету Національного молитовногосніданку США Дагом Бьорлі. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/353325).

Визначатьособливості застосування до порушників засобів примусу

Комітет з питань національної безпеки, оборони тарозвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в ціломузаконопроект щодо вдосконалення порядку використання та застосування заходівпримусу, бойової техніки та озброєння особовим складом Державної прикордонноїслужби України. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/353323).

Децентралізація— це те, що турбує кожну людину

Перший заступник Голови Верховної Ради ОлександрКорнієнко взяв участь у VI Форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорукадемократичної та правової держави». (читайте у «Голосі України» на 3 стор.>>> article/353322).

Знаковапостать медичного поступу. Портрет академіка Василя Лазоришинця

У день 30-річчя Незалежності України орден ЯрославаМудрого директору Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.Амосова, академіку Лазоришинцю вручав Президент України. І зробив це на Майдані— колисці двох революцій, що бачила вся країна і свідоме українство по всьомусвіті. Подібна честь з боку держави стосується завжди не просто шанованих осіб,але постатей знакових. Ось я й запитав Василя Васильовича під час інтерв’ю, що,на його погляд, він уособлює в зіниці Держави і Президента, якщо в такийзнаменний день був обраний до кола людей, які є для України знаковими? (читайтеу «Голосі України» на 4-5 стор. >>> article/353341).

Зробленопонад 20 мільйонів щеплень проти коронавірусу

В Україні станом на ранок 11 листопада зафіксовано 24747 нових випадків захворювання на COVID-19. Найбільше недужих у Києві (2 002),Дніпропетровській (1 999), Харківській (1 550), Львівській (1 253) областях.Таку інформацію вчора оприлюднили у Міністерстві охорони здоров’я. (читайте у«Голосі України» на 6 стор. >>> article/353342).

СШАзастерегли Росію від повторення помилки

Україна та Сполучені Штати підписали оновлену Хартіюзі стратегічного партнерства. В документі, зокрема, йдеться, що СШАпродовжуватимуть запобігати зовнішній прямій та «гібридній» агресії протиУкраїни і мають намір притягнути Росію до відповідальності за порушенняміжнародного права, в тому числі за окупацію Криму. (читайте у «Голосі України»на 7 стор. >>> article/353331).

Проенергетичну ефективність

Закон України № 1818-IX. (читайте у «Голосі України»на 12-17 стор. >>> article/353308).

Щододержавної реєстрації лікарських засобів під зобов’язання

Закон України № 1843-IX. (читайте у «Голосі України»на 19 стор. >>> article/353311).

Повний випуск «Голосу України» від 12.11.2021 на сайтіhttp://www.golos.com.ua

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь