Олександр Корнієнко: Завдання для Парламенту та Уряду у питанні житла для ВПО — напрацювання політик, які максимально враховуватимуть інтереси всіх сторін


Травень 15
18:10 2024

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко доєднався з вітальним словом до парламентсько-муніципального форуму-діалогу «Житло для внутрішньо переміщених осіб».

«Тема важлива, з огляду на величезну проблематику. Ворожий наступ продовжується та кількість переселенців збільшується. Держава має шукати механізми розвʼязання питань, зокрема, робити це у «чотирикутнику» — із виконавчою, місцевою та центральною владами й нашими міжнародними партнерами», — наголосив насамперед Перший віцеспікер.

Водночас він зауважив, що завдання для Парламенту та Уряду полягає у напрацюванні політик, які максимально враховуватимуть інтереси всіх сторін та узгоджуватимуть позиції, — «давати можливість людям отримувати житло, будівельникам — роботу, замовлення на це житло, місцевим громадам — додаткові точки розвитку»: «Адже ми розуміємо, що кожна громада та її спроможність залежить, зокрема, і від того, скільки там є населення, чим воно зайняте, які є економічні потенціали у громад».

Окрім того, Олександр Корнієнко нагадав, що нещодавно Верховна Рада України ратифікувала пакети Interreg для реалізації точкових проєктів, що є можливістю для розвитку громад, зокрема, приймати внутрішньо переселених осіб та створювати умови для них.

Насамкінець він наголосив, що очікує на висновки, за результатами Форуму, задля подальшої роботи. Перший заступник Голови Верховної Ради України висловив вдячність організаторам та партнерам за увагу та підтримку цього вектору.

Довідково. Форум організовано за участю USAID – US Agency for International Development, Internews Ukraine та Програми «USAID РАДА: наступне покоління».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь