Олександр Мережко: На Глобальному саміту миру рф має побачити єдність переважної більшості країн світу перед лицем загрози міжнародній безпеці


Червень 11
18:08 2024

Одне із завдань Глобального саміту миру, окрім імплементації «Формули миру» Президента Володимира Зеленського, - це показати державі-агресору єдність переважної більшості країн світу перед лицем загрози, яку становить росія для глобальної безпеки та міжнародного права.

Про це заявив народний депутат, голова парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

«російській федерації треба показати, що держави, які представляють різні регіони, різні культури, об’єднані у своїй меті відновити міжнародний мир і сприяти припиненню злочину агресії проти України та глобального миру», - зазначив парламентарій.

Він додав, що нині Президент України Володимир Зеленський користується величезним авторитетом серед світових політиків. І дуже важливо, що він особисто намагається переконати колег та партнерів, щоб якомога більше країн було представлено на Глобальному саміті миру.

«Такий підхід має величезне політичне і навіть психологічне значення. Уже 107 країн та міжнародних організацій, включно з ООН, погодилися на участь у саміті. Значною мірою це заслуга особисто Президента. Звичайно ж, парламентська дипломатія також докладає зусиль, намагаючись переконати парламентаріїв із різних країн, щоб вони взяли участь у цьому історичному заході», - сказав народний депутат.

На його думку, світ зараз має відкинути ілюзії стосовно того, що росія зупиниться, якщо їй вдасться перемогти на території України.

«У такому випадку рф стане ще більш агресивною і продовжить свою імперіалістичну експансію. Відповідно, під загрозою перебувають і Молдова, і країни Балтії, і інші держави-члени НАТО. Тому дуже важливо зупинити агресора зараз. Це попередить акти агресії в майбутньому», - наголосив політик.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь