Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 18:00 27 квітня


Квітень 27
21:22 2022

Українські телеком-оператори продовжують відновлення послуг у різних куточках країни.

Інженери Vodafone забезпечили зв’язком села Абрамовичі, Бабинці, Пилиповичі на Київщині. Також додаткова базова станція запрацювала у Гостомелі. А в Ірпені базову станцію переключили зі Starlink на транспортну мережу. А це означає, що пристрій супутникового інтернету зможе забезпечувати зв’язок у іншому місці, де інфраструктури ще не відновили повністю.

У Чернігівській області зв’язок з’явився у Киїнці, Снов'янці та Рівнопіллі.

На Миколаївщині відновили покриття у Шевченковому.

Фахівці Київстару запустили роботу мобільної мережі у Макарові й Димері та включили ще одну базову станцію в місті Ірпінь. Усі ці населені пункти розташовані у Київській області.

У Чернігівській області відновили зв'язок у населеному пункті Замглай. Також ремонтні бригади компанії повернули в ефір базові станції в містах Сновськ, Бахмач, Городня, Мена, Бобровиця, Ічня. А в самому Чернігові відновили роботу мережі оптоволоконного інтернету. Тож мешканці міста знову можуть користуватись послугою «Домашній інтернет».

Співробітники lifecell оперативно відновили працездатність 82 базових станцій у Донецькій області, де фіксувалися перебої у роботі через проблеми на транспортній мережі.

Укртелеком усунув пошкодження на мережах у Чернігівській області. Тривають ремонтні роботи в областях активних бойових дій – Харківській, Донецькій, Запорізькій, де вчора послуги інтернет-доступу знову отримали абоненти у десяти населених пунктах. Роботи тривають під звуки сирен, у надзвичайних умовах, під прикриттям воїнів ЗСУ, в координації із саперами, але не припиняються!

Також внаслідок пошкодження магістральних волоконно-оптичних ліній зв’язку фахівці Укртелекому фіксують проблеми із доступом до інтернет-послуг у Донецькій області. Аварійно-ремонтні бригади вже шукають шляхи відновлення.

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку спільно з Національна поліція України забезпечили SMS-інформування громадян України, які перебувають за кордоном. Українці отримали контакти представників офіційних міжнародних організацій, які надають консультативну допомогу у випадках фіксування фактів торгівлі людьми.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Відбулася онлайн зустріч з французькою Асоціаціжю фахівців з водопостачання та водовідведення

Прочитайте повну статтю

Укрзалізниця призначає додатковий регіональний поїзд Одеса – Кароліно-Бугаз із 28 червня

Прочитайте повну статтю

До Дня Конституції України запускаємо ретроподорож на справжньому паровозі!

Прочитайте повну статтю

Для військових Національної гвардії підготували третій правовий посібник

Прочитайте повну статтю

АРМА продовжить відбір управителя активів IDS Ukraine через новий конкурс

Прочитайте повну статтю

Сергій Нагорняк: Кошти, залучені під час конференції у Гданську, будуть витрачені на відновленн...

Прочитайте повну статтю

Руслан Стефанчук обговорив із ОБСЄ безпекову ситуацію в Україні та притягнення росії до відпові...

Прочитайте повну статтю

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь