Парламентська делегація на чолі з Олександром Корнієнком відвідала регіональний штаб ВМС США у Бахрейні


Березень 13
18:13 2023

Українська парламентська делегація на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком у межах робочого візиту відвідала регіональний штаб Військово-морських сил США (ВМС США) у Бахрейні, зустрівшись із віцеадміралом, очільником Центрального командування ВМС США (NAVCENT), П’ятим флотом США та Об’єднаними морськими силами Бредом Купером.

Зокрема, українські делегати взяли участь у брифінгу щодо регіонального співробітництва у сфері морської безпеки та інтеграції безпілотних технологій.

«Мали змогу дізнатися про останні зусилля NAVCENT щодо інтеграції передових безпілотних систем і штучного інтелекту у регіональні морські операції», — зазначив Олександр Корнієнко.

Як повідомляється, нині NAVCENT очолює найбільші військово-морські навчання на Близькому Сході під назвою International Maritime Exercise 2023. Зона операцій П’ятого флоту США охоплює приблизно 2,5 мільйона квадратних миль акваторії: Перську затоку, Оманську затоку, Червоне море, частини Індійського океану та три критичні точки в Ормузькій протоці, Суецькому каналі та  Баб-ель-Мандебській протоці.

Також під час зустрічі українська парламентська делегація передала представникам ВМС США дитячий малюнок, виконаний у межах всеукраїнського флешмобу «Діти України — за мир», що організував Освітній центр Верховної Ради України.

Довідково. 11-15 березня 2023 року делегація Верховної Ради України бере участь у засіданні 146-ї Асамблеї Міжпарламентського союзу (Манама, Бахрейн).

До складу делегації також входять народні депутати України: Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, членкиня Комітету з питань екологічної політики та природокористування Леся Василенко, членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Альона Шкрум, членкиня Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Ольга Руденко, член Комітету аграрної та земельної політики Артур Герасимов, Голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних Комітету України з питань антикорупційної політики Олексій Жмеренецький, член Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Санченко.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь