Передавав ворогу дані про ЗСУ – підозрюється мешканець Слов’янська
![](https://www.gp.gov.ua/storage/uploads/005ece05-e54f-458d-98aa-2e4d135bdb9a/whatsapp-image-2022-04-22-at-135859-1.jpeg)
Квітень 28
16:37
2022
2022-04-28
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю м. Слов’янська у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Також у порядку ст. 615 КПК України стосовно нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.За даними слідства, у березні-квітні 2022 року чоловік добровільно співпрацював з окупаційною армією РФ. Він передавав її представнику зі свого акаунту у соціальній мережі «Однокласники» повідомлення з інформацією про місця дислокації військовослужбовців та військової техніки Збройних Сил України на окремих ділянках території Донецької області.Отримана від підозрюваного інформація використовувалась державою-окупантом під час військовій агресії проти України.Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України.Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.