Сенсація

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко зустрівся з делегацією Міжнародного секретаріату НАТО


Березень 31
15:00 2023

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко провів робочу зустріч із делегацією Міжнародного секретаріату Організації Північноатлантичного договору (НАТО). 

«Настав час продемонструвати суттєві та відчутні результати у питанні подання Україною заявки на членство в НАТО», — наголосив насамперед Перший віцеспікер. 

Під час зустрічі Олександр Корнієнко проінформував про воєнну ситуацію в Україні: «російська федерація продовжує повномасштабну агресивну війну проти суверенної держави й не бажає її припиняти. Маємо зробити все можливе, щоби не дозволити цій війні тривати ще один рік». 

Водночас сторони обговорили важливі для України питання, що стосуються північноатлантичної інтеграції України та подій, які відбудуться у наступні два місяці. 

«Суспільство підтримує курс до НАТО, про що свідчать соціологічні опитування. Верховна Рада України готова посилено працювати та робити всі необхідні кроки на цьому шляху», — акцентував Перший заступник Голови Верховної Ради України. 

Окрім того, він зауважив, що саміт у Вільнюсі може стати доленосним як для України, так і для всієї євроатлантичної спільноти. «Очікуємо, що Люксембурзька сесія Парламентської асамблеї НАТО 2023 року зробить ще один важливий крок на шляху наближення до майбутнього членства в НАТО, де ухвалять декларацію з якомога сильнішими сигналами політичної та практичної підтримки України», — зазначив Олександр Корнієнко, наголосивши, що перемога України має вирішальне значення для європейської та глобальної безпеки. 

У зустрічі також взяли участь народні депутати України: Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич та членкиня Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО Галина Михайлюк.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!

Прочитайте повну статтю

Представники ДПС та Торгово-промислової палати України розглянули актуальні питання оподаткуван...

Прочитайте повну статтю

Страхування – це захист від фінансових ризиків та інвестиція у фінансову безпеку

Прочитайте повну статтю

Продовжено набір кандидатів на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

Прочитайте повну статтю

ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ

Прочитайте повну статтю

Катерина Павліченко взяла участь у презентації проєкту КМЄС з підтримки органів сектору цивільн...

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп’ятий розповів, які зміни очікуються в роботі сервісних центрів МВС

Прочитайте повну статтю

З 1 серпня Укрзалізниця додає жіночі купе на рейсах далекого сполучення

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь