Підняв прапор РФ у тимчасово окупованому Вовчанську та допомогає окупантам - мешканець Харківщини підозрюється у держзраді
![](https://www.gp.gov.ua/storage/uploads/3e5c5825-4ea3-4bdb-9960-12c91ea66b38/photo-2022-05-07-10-54-49.jpg)
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру мешканцю тимчасово окупованого м. Вовчанськ за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).За даними слідства, громадянин України налагодив співпрацю з представниками РФ. Він організовує діяльність дислокованих в м. Вовчанськ військових формувань окупаційних військ, забезпечує їх матеріальними ресурсами. Крім того, чоловік організував розграбування однієї з військових частин Національної гвардії України, м’ясокомбінату та автозаправних станцій.
В березні 2022 року підозрюваний організовував збір підписів за відставку діючого міського голови м. Вовчанськ та здійснив показове підняття прапора РФ на флагшток біля Будинку культури Вовчанської міської ради.Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Харківській області.