Підтримка та глорифікація армії країни-окупанта - судитимуть місцевого жителя на Вінниччині
![](https://www.gp.gov.ua/storage/uploads/76ea137a-1677-46c3-88c6-917e4bfde5f8/icons-3.jpg)
Травень 12
20:12
2022
2022-05-12
Вінницька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя за фактом визнання правомірною збройної агресії РФ в Україні та глорифікації її учасників (ст. 436-2 КК України).
Встановлено, що чоловік у російській соцмережі «Однокласники» з початком повномасштабної війни використовував свій акаунт для поширення антиукраїнських пропагандистських матеріалів.
Обвинувачений публічно схвалював напад РФ на Україну, підтримував та популяризував дії президента країни-агресора. Також громадянин закликав до фізичного знищення військовослужбовців Збройних Сил України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Управління СБУ у Вінницькій області.