Сенсація

Поки кордон охороняли, з браконьєрських тенет 430 крабів та 80 рибин врятували


Листопад 13
16:01 2021

Протягом тижня в різних районах Чорного і Азовського морів екіпажами катерів Одеського та Маріупольського загонів Морської охорони в двох традиційно рибних місцях Каркінітської затоки на Херсонщині, в акваторії Будакського лиману на Одещині та неподалік Ялти на Азові виявлено 20 небіркованих сіток, загальною довжиною понад 1 300 метрів та близько пів сотні ятерів.

З незаконних знарядь лову морські прикордонники визволили та випустили в природне середовище 430 крабів та 80 рибин різних порід, від чорноморських бичків і камбал до пеленгаса і червонокнижного осетра в Азові.

З метою забезпечення комплексної й ефективної протидії такій діяльності, до патрулювання, в рамках взаємодії, Морська охорона активно залучає представників водної поліції, Чорноморського та Азовського рибоохоронного патрулів, Лівобережної окружної прокуратури м. Маріуполь та МРУП ГУНП в Донецькій області.

Серед іншого, реалізуючи оперативну інформацію в Білгород-Дністровському районі, затримали мешканця прикордоння, який здійснював незаконний вилов живих водних ресурсів. Чоловік не мав ані дозвільних документів на вилов, ані тих, що посвідчують особу. Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму, а до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст.249 ККУ («Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом»).

Як і у всіх інших випадках, де власники знарядь невідомі, засоби незаконного промислу вилучено, заходи із встановлення осіб, причетних до організації та здійснення протиправної промислової діяльності тривають.

Загальна сума розміру шкоди, заподіяної державі внаслідок незаконного добування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України в цих випадках склала понад 180 тис. гривень.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь