Рівненщина зустріла перший у цьому році евакуаційний потяг із Донеччини
На залізничний вокзал Рівненської області прибули 20 людей, які були змушені залишити свої домівки через війну. На пероні їх зустріли рятувальники, медики, поліцейські, представники обласної влади та громад.
Серед евакуйованих - люди похилого віку та особи з інвалідністю. Поруч із ними працювали психологи, які надавали необхідну підтримку та допомагали пережити складні моменти.
Тепер Рівненщина стане для цих людей місцем тимчасового прихистку, турботи та підтримки. У час випробувань українці вкотре доводять: ми поруч одне з одним!
Департамент комунікації МВС за матеріалами ДСНС України