Сенсація

Робоча зустріч з питань працевлаштування ветеранів


Лютий 19
18:06 2026

В Управлінні ДМС у Вінницькій області відбулася робоча зустріч присвячена питанням міжвідомчої співпраці у напрямку працевлаштування ветеранів війни.

У нараді взяли участь заступник начальника Управління Володимир Кушнір, начальник відділу персоналу Валентина Дідук та працівники УДМС. До обговорення були запрошені помічник начальника ГУНП з питань ветеранської політики Микола Бичок та працівники кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області.

Під час зустрічі учасники обговорили практичні механізми взаємодії, обмін інформацією щодо наявних вакансій, а також алгоритм супроводу ветеранів у процесі працевлаштування.

Спільна робота державних органів є запорукою ефективної підтримки ветеранів та реалізації їх потенціалу в мирному житті.

Управління ДМС у Вінницькій області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Офіцер-рятувальник громади: 1 рік роботи

Прочитайте повну статтю

Представники МВС та ОБСЄ узгодили подальшу співпрацю

Прочитайте повну статтю

Курсант ОДУВС Нікіта Куц - чемпіон світу з муай-тай на IFMA Senior World Championships 2026

Прочитайте повну статтю

У Пужниках завершилися пошукові роботи

Прочитайте повну статтю

 «Уроки пам'яті – 2026»: на Закарпатті пройшла Літня школа для вчителів з Харківщини та Чернігі...

Прочитайте повну статтю

Вища рада правосуддя щиро вітає суддівський корпус, юридичну спільноту та всіх громадян України...

Прочитайте повну статтю

Знання, що рятують життя: міграційники Миколаївщини розпочали навчання з домедичної допомоги

Прочитайте повну статтю

Коли внутрішня стійкість має значення: у ДМС Сумщини відбувся тренінг із психологічної самодопо...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь