Руслан Стефанчук: Україна та Молдова — дружні країни, які з повагою ставляться одна до одної та завжди можуть розраховувати на взаємну підтримку


Травень 04
20:27 2022

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час брифінгу подякував Голові Парламенту Республіки Молдова Ігорю Гросу за візит до України.

«Хочу подякувати Пану Спікеру, що відгукнувся на мою пропозицію приїхати до України, аби на власні очі побачити результати тих страшних наслідків війни, яку розпочала проти України росія», — зауважив Руслан Стефанчук.

Він також наголосив, що Україна та Молдова не просто країни-сусідки, які завжди сповідували ідеологію добросусідства та поваги одне до одного. За його словами, Україна завжди визнавала та підтримувала територіальну цілісність і суверенітет Республіки Молдови. 

«Ми дуже стурбовані останньою інформацією, яка шириться російськими медіа, щодо можливості втягнення Придністров'я до війни чи здійснення певних провокацій у ньому. Наголошую ще раз: Україна та Молдова — дружні країни, які з повагою ставляться одна до одної та завжди можуть розраховувати на взаємну підтримку», — закцентував Спікер Парламенту України.

Зі свого боку, Голова Парламенту Республіки Молдова від імені всього молдовського народу висловив щирі співчуття всім, хто втратив рідних у цій війні. 

«Ми сьогодні з моїми колегами відвідали Ірпінь та Бучу. Такого жахіття я ніколи не бачив у своєму житті. Це трагедія для всього світу. І, звичайно, Молдова не може залишатися осторонь від тих, хто потребує сьогодні допомоги. Ми рішуче засуджуємо звірства та воєнні злочини, скоєні російською армією. Сьогодні необхідно провести розслідування та оцінку дій, які були скоєні російськими злочинцями», — наголосив Ігор Гросу. 

За його словами, Республіка Молдова дуже уважно відстежує ситуацію в Україні разом з українськими та міжнародними партнерами — і готова у відповідний спосіб реагувати та допомагати.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розпочато бета-тестування нового функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Важливий крок для розвитку рибної галузі: Верховна Рада підтримала законопроект про залучення і...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України підтримала законодавчі ініціативи щодо забезпечення простежуваності водни...

Прочитайте повну статтю

Заступник Глави МВС Василь Тетеря провів координаційну нараду на Херсонщині

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп'ятий: "Формування державної політики у сфері безпеки дорожнього руху - незмінний пр...

Прочитайте повну статтю

Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання сис...

Прочитайте повну статтю

У Львові правоохоронці викрили двох братів, які створювали для продажу фішингові сайти

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження 35 млн гривень до держбюджету від управління арештованими заправка...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь