Сергій Шкарлет і віце-канцлер Кембриджського університету обговорили реформи шкільної освіти в Україні


Травень 25
18:08 2022

У межах Світового освітнього форуму 2022 Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет обговорив із віце-канцлером Кембриджського університету Стівеном Тупом ситуацію в освітній сфері та реалізацію спільних проєктів.

Сергій Шкарлет і Стівен Туп предметно обговорили реформування шкільної освіти України, а саме гармонізацію державних і міжнародних освітніх стандартів у середній школі.

Окремою темою розмови стало навчання українських студентів у кризові часи та ефективна реінтеграція у відновлену та вдосконалену систему освіти України після повернення здобувачів.

Міністр зазначив, що звернення із проханням надати доступ до національних навчальних програм надіслані до міністерств освіти Польщі, Латвії, Литви, Словаччини, Словенії, Чехії, Румунії та інших країн.

Крім того, Сергій Шкарлет повідомив про наслідки агресії рф: масштабні руйнації освітньої та наукової інфраструктури, а також наголосив на необхідності підтримки партнерів.

У разі зацікавленості Кембриджського університету долучитися до реалізації зазначених проєктів, команда Міністерства освіти і науки України готова надати всю інформацію для подальшого співробітництва.

Також Сергій Шкарлет подякував за підтримку українського народу і за рішення Уряду Великої Британії щодо припинення співробітництва з рф у науковій сфері.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет розповів міжнародній спільноті про стан освіти в Україні в умовах війни.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь