Сергій Шкарлет ознайомив Міністра закордонних справ Великої Британії з нагальними потребами української освіти і науки у воєнний та післявоєнний періоди


Травень 24
12:08 2022

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час робочого візиту на Світовий освітній форум 2022 провів зустріч із Міністром закордонних справ Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Вікі Форд.

Сергій Шкарлет відзначив, що Велика Британія є надійним другом, стратегічним партнером та одним із найпотужніших соратників України.

«Уряд Великої Британії сприяє здійсненню академічних досліджень українських учених, зокрема передбачив для науковців пакет допомоги в розмірі 3-х млн фунтів стерлінгів. Також надзвичайно важливою підтримкою для України є припинення співпраці з рф у науковій сфері», – зазначив Міністр. 

Сергій Шкарлет розповів пані Вікі Форд, що через військову агресію росії українська освітня та наукова інфраструктура зазнають великих руйнацій. У зв'язку з цим, Міністерство визначило основні освітні напрями, що наразі потребують підтримки партнерів. Міністр передав на ознайомлення пані Вікі Форд пакет проєктних пропозицій із потребами для вирішення нагальних проблем української освіти і науки у воєнний та післявоєнний періоди.

Зі свого боку пані Міністр зазначила, що Велика Британія готова здійснити експертизу цих пропозицій та допомогти в їхній реалізації.

Крім того, під час форуму Сергій Шкарлет зустрівся із представниками глобальної компанії в усіх цифрових сферах Amazon. Вони обговорили можливість реалізації спільних проєктів у галузі освіти.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет повідомив про заходи щодо забезпечення права дітей на освіту та права педагогів на працю з ТОТ.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю

Ухвалено Закон України «Про публічні консультації» (№4254)

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь