Сергій Шкарлет зустрівся з генеральним директором Microsoft Education у Лондоні


Травень 25
18:08 2022

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет провів у Лондоні зустріч із паном Марком Істом, генеральним директором Microsoft Education у Європі, Близькому Сході та Африці.

Сторони обговорили питання цифрового освітнього паспорту та забезпечення девайсами, що є однією з 11 пріоритетних потреб України для продовження якісного освітнього процесу. Сергій Шкарлет і Марк Іст погодили залучення спеціального консультанта від офісу Microsoft Education, який протягом року працюватиме в Україні та проведе аналіз функціонування електронних освітніх платформ задля подальшої модернізації.

Компанія Microsoft є багаторічним стратегічним партнером Міністерства освіти і науки України. Співпраця з українським офісом компанії почала активно розвиватися під час пандемії, коли всі процеси необхідно було переносити в онлайн.

«Важливою підтримкою в умовах пандемії стало надання компанією 200 тис. пільгових ліцензій на операційну систему (WindowsNationalAcademic) для комп’ютерного обладнання, що використовується в навчанні», – зазначив Сегрій Шкарлет.

Під час зустрічі Міністр подякував пану Марку Істу за підтримку української освіти в умовах відкритої агресії рф і наголосив на результативності співпраці з компанією.

«Від перших днів війни ми активно співпрацюємо з Microsoft. Уже напрацювали рішення щодо надання 500 тис. безоплатних ліцензій MicrosoftOffice 365. Працюємо з регіональним офісом і компаніями-партнерами, які технічно допомагатимуть розгортати ліцензії в школах. Протягом літа планується проведення тренінгів для адміністраторів і вчителів», – повідомив Сергій Шкарлет.

Команда Microsoft підтримала українську освіту в низці проєктів і сприяла розгортанню сервісу MSTeamsforEducation у школах і закладах професійно-технічної освіти, а також проведенню тренінгів для 3 тис. педагогічних працівників із підвищення рівня цифрової компетентності та використання можливостей сервісів Microsoft у освіті.

За словами Міністра, наразі ведеться активна комунікація щодо закупівлі девайсів для потреб освіти.

Крім того, представники UNICEF і Microsoft запустили адаптовану під українські потреби платформу LearningPassport, що акумулює у вільному доступі корисний і якісний цифровий контент – онлайн-курси, відео, текстові та інтерактивні матеріали.

Нагадаємо, МОН і Google уклали угоду про партнерство.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Інна Ящук: «Якість надання послуг із реабілітації в медичних закладах МВС будуть оцінювати захи...

Прочитайте повну статтю

На Вовчанському напрямку прикордонники знищили ворожу «Буханку»

Прочитайте повну статтю

Троє загиблих і троє поранених за добу – наслідки російських обстрілів на Донеччині

Прочитайте повну статтю

На Харківщині через ворожі обстріли дістали поранення вісім людей, серед яких дві дитини

Прочитайте повну статтю

Поліцейські Херсонщини опановують новітню систему 3D наземного лазерного сканування для фіксаці...

Прочитайте повну статтю

Воєнна розвідка України. 32 роки від Дня створення.

Прочитайте повну статтю

Привітання Голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітн...

Прочитайте повну статтю

7 вересня — Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь